היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמעוניינים לשפר את איכות החיים של הכלב שלהם. אם בעבר היה נהוג להאכיל את הכלב  במזון יבש  הרי שהיום כבר ברור לכולם כי יש צורך במזון בריא, מזין וטרי יותר. בדיוק כפי שאנו לא היינו רוצים לנשנש קורנפלקס לארוחת בוקר, צהרים וערב, כך גם הכלבים שלנו ראויים למזון מזין ואיכותי יותר.

אנו בהנריס מאמינים במזון המבוסס על רכיבים טבעיים שראויים למאכל אדם ושאינו מכיל כלל חומרים משמרים וחומרי טעם וריח. אנו מכינים אוכל מומלץ לכלבים, המגיע במספר מתכונים שונים ועשוי כולו ממרכיבים טבעיים בלבד. המזון שאנו מכינים עשוי מחומרים אשר ראויים למאכל אדם, מאחר והוא עשוי מחומרי הגלם האיכותיים בלבד. המזון שלנו מבושל בטמפרטורה מבוקרת ומוקפא מיד לאחר מכן, דבר אשר משמר את איכותו של המזון. המזון מאוחסן ונשמר בהקפאה עד מועד המשלוח וגם אז, המזון נשלח אליכם שהוא קפוא.

אוכל מומלץ לכלבים – נעים להכיר!

  1. מתכון עוף – מדובר על מארז המכיל 12 שקיות של חצי קילו, כאשר כל שקית מכילה כמעט 80% בשר עוף. מזון זה כולל שימוש בחלקי העוף השונים, כולל בשר שריר, אברי פנים ועצמות. שאר הרכיבים כוללים ירקות ופירות טריים, האמורים לספק לכלב שלכם את כל הוויטמינים והמינרליים הדרושים עבורו. המזון כולל גזר, גמבה אדומה, סלק, קישוא, פטרוזיליה, תפוח וזרעי צ’יה. המטרה היא להעשיר את המזון של הכלב באשלגן, סיבים תזונתיים, אנטי אוקסידנטים, מגנזיום, חומצה פולית, כלורופיל, חומצת שומן אומגה 3 ו- 6 וכמובן מגוון רחב של וויטמינים שונים. מזון זה מכיל 14.6 גרם חלבון לכל 100 גרם מזון וכ- 8.72 גרם שומן.
  2. מתכון בקר הודו – מדובר על מזון איכותי המכיל 80% בשר בקר ובשר הודו, בחלוקה של 45% הודו ו- 35% בקר. המזון מכיל חלקי שריר, עצמות ואברי פנים. מדובר על חומרי גלם איכותיים, המתאימים גם למאכל אדם. המזון מכיל כ- 20% ירקות ופירות, כולל גזר, בטטה, גמבה אדומה, פטרוזיליה וזרעי צ’יה. המזון מכיל את כל הוויטמינים והמינרליים הדרושים לבריאות של הכלב שלכם, כולל 15.03 גרם חלבון ו- 8.21 גרם שומן ל- 100 גרם מוצר.
  3. מתכון הודו – המזון מכיל 78% בשר הודו והשאר מורכב מפירות וירקות טריים. הוא מכיל 13.5 גרם חלבון ו- 10.3 גרם שומן בכל 100 גרם מוצר.
  4. מתכון עוף בקר – המזון מכיל 82% חלקי עוף שונים ו- 18% בקר. המתכון אינו כולל ירקות ופירות ומיועד לכלבים הרגישים לאחד הרכיבים הצמחוניים או לחילופין, בעלי כלבים המעוניינים לגוון בצורה עצמאית עם התופסות השונות.

המזון הטבעי שלנו מאפשר לכל אחד להזין את הכלב שלו בצורה קלה, עם ארוחות מוכנות המחולקות למנות.  כל שעליכם לעשות הוא לבחור מתכון (מומלץ להתחיל עם עוף וירקות או הודו וירקות) להזמין, להפשיר את המזון במקרר, ובתאבון !, לפרטים נוספים, נשמח לייעץ ולסייע ככול שנוכל.

הנריס